Naše firma působí na českém trhu již od roku 1991, a to zpočátku jako sdružení KaP, později v červenci 2004 došlo k převodu formy sdružení - na společnost KAP, spol. s r.o., viz zápis v Obchodním rejstříku u KS v Ostravě oddíl C, vložka 40196. Na činnosti či složení firmy nedošlo k žádné změně.

Hlavní sídlo společnosti je v Opavě, rozsahem zakázek však pokrývá celé území České republiky, popř. Slovenska, Polska.

Provádíme práce na špičkové úrovni s dlouhodobou zárukou a z materiálů s vysokou životností.

Jelikož v našem okrese je lokalita břidlice, zaměřujeme se dlouhodobě právě na provádění rekonstrukce historických budov, památek, klášterů, kostelů apod.

Pokrýváme střechy jak na mnoha RD, tak na nebytových objektech.

V současné době má firma 20 zaměstnanců, z toho je 18 řemeslníků v oboru pokrývač, klempíř a tesař. Snažíme se udržet kvalitu a prestiž řemesla, proto zaměstnáváme jak dlouholeté kmenové zaměstnance, jejichž vysoké odbornosti si vážíme, tak postupně přidáváme nové mladé zaměstnance, a to především ze SOU stavebního v Opavě. Od počátku činnosti se snažíme poskytovat učňům tohoto učiliště praktickou výuku či brigády, neboť si uvědomujeme nutnost předávání zkušeností a vychování další generace řemeslníků, chceme-li si udržet vysokou kvalitu a odbornost firmy.

Považujeme se za tradiční firmu s dobrým jménem a věříme, že pro zákazníky i investory jsme zárukou jistoty a kvality.
p. Půda Ivo – střecha Národního divadla v Praze.